Sesja Zdjęciowa

Znalezione obrazy dla zapytania fotograf gif

26.10.2017r.

W naszym przedszkolu zawita fotograf, który wykona zdjęcia do kalendarzy.

Warsztaty plastyczne

Drogie dzieci i rodzice serdecznie zapraszamy na warsztaty plastyczne techniką decoupage. Zajęcia odbędą się 18.03.2016r. o godzinie 16.45 w naszym przedszkolu. zapraszam do odwiedzenia strony z pracami Pani B. Michael- Konarskiej która zapozna nas z tą techniką www.decoupageartdeco.blogspot.com

Rekrutacja do przedszkola 2016/2017

OD 1.03.2016 DO 31.03.2016 TRWAJĄ ZAPISY DO PRZEDSZKOLA. PROSIMY O POBIERANIE KART ZGŁOSZEŃ DO PRZEDSZKOLA Z NASZEJ STRONY BĄDŹ BEZPOŚREDNIO W PLACÓWCE.

Kącik regionalny

Prosimy rodziców, dziadków o przeszukanie strychów, piwnic, może gdzieś cichutko leżą sobie stare, piękne przedmioty? A może związane są z nimi ciekawe historie?

Prosimy o udostępnienie nam tych przedmiotów, mamy nadzieję, że wspólnie przybliżymy historię regionu naszym przedszkolakom.

Dzień Pluszowego Misia

25.11. zapraszamy do naszego przedszkola misie: małe, duże, olbrzymie, te najbardziej ulubione. Czeka nas wspólna misiowa zabawa.

Przedszkole Publiczne w Węgrach

Węgry